Výsledky 2011

  • 31/12 – Silvestrovský běh Varnsdorf (5 km) – Ivana 1.
  • 31/12 – Silvestrovské MTB kritérium Varnsdorf (8 km) – Ivana 1.
  • 15/10 – Běh kolem Lemberka (5 km) – Kateřina 1.
  • 15/10 – Běh kolem Lemberka (10 km) – Ivana 1.
  • 08/10 – Běh Červený okruh Doksy (9,6 km) – Kateřina 1.
  • 08/10 – MTB Novacup (65 km) – Ivana 3. místo
  • 28/09 – Žacléřská 70 (50 km) – Ivana ve skupině s Dagmar S. a Janou M. 2. místo
  • 18/09 – terénní triatlon Kytlice (5-16-3) – Ivana 2., Kateřina 3.
  • 11/09 – Běh Cvikovem (4,5 km) – Kateřina 1.
  • 11/09 – Běh Cvikovem (15 km) – Ivana 1.
  • 04/09 – ternní triatlon Hrádek n. N. (0,5-15-5) – Ivana 2., Kateřina 3., Pavel J. 1.
  • 03/09 – silniční cyklistický závod Rumburk (50 km) – Ivana 1.
  • 27/08 – xterra Hradec (1,2-30-8) – Ivana 2., Pavel J. 2.
  • 21/08 – 3ladner crosstriatlon (0,8-35-8) – Ivana 1., Kateřina 2., Pavel J. 2.
  • 20/08 – terénní triatlon Mimoň- (0,5-16-5)- Ivana 1.
  • 14/08 – 1/2 ironmann Doksy (1,9-90-21) – Kateřina 2.
  • 06/08 – mtb Litvínov – (90 km)- Ivana 1.
  • 30/07 – 1/2 ironmann Teplice (1,9-90-21) – Kateřina 5., Ivana 6.
  • 23/07 – xterra prachatice – (1-33-10) – Ivana 2., Kateřina 3., Pavel J. 2., Pavel S. 5.
  • 17/07 – terénní triatlon Varnsdorf – (0,5-16-5)- Kateřina 1., Ivana 2., Pavel J. 1., Pavel S. 9.
  • 16/07 – silniční cyklistický závod Terezín  (73 km) – Ivana 1.
  • 09/07 – xterra Děčín – (1-16-5)- Ivana 2., Katka 4.
  • 02/07 – xc Svojkov (5,6 km) – Ivana 1.
  • 18/06 – xterra Ostrov – MČR (1,2-32-10)- Ivana 1., Katka 2.
  • 11/06 -Triatlon Doksyman (0,7-20-7) – Ivana 2., Kateřina 3.
  • 29/05 – Běh kolem Máchova jezera (15 km) – Kateřina 1.
  • 21/05 – Atletika extraliga 5 km – Ivana 19:50, Kateřina 20:04
  • 21/05 – Xterra duatlon Žluté lázně – MČR (3-24-6) – Ivana 1., Kateřina 2.
  • 15/05 – Duatlon Krušnoman (11-65-9) – Ivana 1., Kateřina 4.
  • 14/05 – Běh 10 km na dráze MČR – Kateřina 10. (40:05), Ivana 11. (40:22)
  • 08/05 – XC Bílý kámen – Doksy (12 km) – Ivana 1.
  • 24/04 – MTB Bohemia Nový Bor (48 km) – Ivana 2.
  • 10/04 – Běh Cvikov (9 km) – Ivana 1., Kateřina 2.
  • 09/04 – MTB Přes dva kopce Jedomělice (50 km) – Ivana 1.
  • 03/04 – Běh městem Jablonné v Podještědí (3,5 km) – Kateřina 1., Ivana 3.
  • 02/04 – Běh Sosnová (506 km) – Kateřina 1. , Ivana 2.
  • 27/03 – Běh síldištěm Západ – Nový Bor (10 km) – Ivana 1. (41:40), Kateřina 2. (41:41)
  • 29/01 – ZTT Jablonec nad Nisou (3-9-4) – Ivana 3., Kateřina 5.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.