Výsledky 2014

IVANA LOUBKOVÁ

  • Klíčový běh 11.1. – 2. místo
  • MTB Hradec Králové 18.1. – 1. místo
  • Běh Sosnová 29.3. – 3. místo
  • MTB Osečná 13.4. – 1. místo
  • MTB Český Ráj 20.4. – 1. místo
  • Běh Brniště 26.4. – 1. místo
  • Bohemia maraton 1.5. – 1. místo
  • MČR duatlon Krušnoman 10.5. – 1. místo
  • MTB ABB cup 24.5. – 1. místo
  • Silvini X Duatlon 31.5. – 1. místo
  • Silniční časovka Janov 5.6. – 1. místo
  • Silniční kritérium Bohnice 7.6. – 1. místo
  • MTB Časovka na Jedlovou 8.6. – 1. místo
  • TNATURA CZECH – Přední Výtoň MČR,ČP 22.6. – 2. místo
  • Tour de FEMININ (silniční cyklistika) 10.7.-13.7. – 24. místo
  • MTB Příchovice 26.7. – 1. místo
  • MTB QWERT 2.8. – 1. místo
  • MTB Seifen 3.8. – 2. místo
  • MTB KPŽ Chrudim 23.8. – 3. místo
  • MTB Krkonošská 70 6.9. – 1. místo
  • MTB časovka Luž 10.9. – 2. místo
  • Běh Cvikovem 14.9. – 2. místo
  • MTB Žacléřská 70 28.9. – 1. místo
  • MTB ČT Author cup 11.10. – 3. místo
  • Běh Lemberk 1.10. – 1. místo
  • Běh Janovská 11 25.10. – 5. místo
  • Běh Sosnová 1.11. – 2. místo
  • Běh Žandov 9.11. – 2. místo

KATEŘINA LOUBKOVÁ

  • Klíčový běh 11.1. – 1. místo
  • MTB Hradec Králové 18.1. – 2. místo
  • Běh Sosnová 29.3. – 1. místo
  • MTB Český Ráj 20.4. – 5. místo
  • Běh Radvanec 1.5. – 1. místo
  • Bohemia maraton 1.5. – 3. místo
  • Běh Prácheň 8.5. – 1. místo
  • MČR duatlon Krušnoman 10.5. – 2. místo
  • Triatlon Mimoň 17.5. – 1. místo
  • Xduatlon Praha 24.5. – 5. místo
  • Silvini X Duatlon 31.5. – 2. místo
  • MTB Fofr cup 5.7. – 2. místo
  • MTB Těpeře 12.7. – 3. místo
  • Triatlon Praha 20.7. – 1. místo
  • MTB Příchovice 26.7. – 3. místo
  • Triatlon Děčín 2.8. – 1. místo
  • MTB Seifen 3.8. – 7. místo
  • Triatlon Kytlice 9.8. – 1. místo
  • 1/2 ironman Doksy 10.8. – 1. místo
  • Triatlon Fojtka 16.8. – 1. místo
  • Triatlon Mimoň 23.8. – 1. místo
  • Triatlon Samuel 24.8. – 1. místo
  • Triatlon Melechov 30.8. – 1. místo
  • MTB Krkonošská 70 6.9. – 4. místo
  • Triatlon Hrádek 7.9. – 1. místo
  • MTB časovka Luž 10.9. – 1. místo
  • Běh Cvikovem 14.9. – 1. místo
  • Běh Zahrádky 20.9.- 1. místo
  • MTB Žacléřská 70 28.9. – 1. místo
  • ČP Aquatlon Liberec  4.10. – 3. místo
  • MTB ČT Author cup 11.10. – 5. místo
  • Běh Lemberk 1.10. – 2. místo
  • Běh Janovská 19 25.10. – 3. místo
  • Běh Sosnová 1.11. – 1. místo
  • Běh Žandov 9.11. – 1. místo

ONDRA PETR

  • Klíčový běh 11.1.2014 11. místo (celkově)
  • Praha, Podolí (AQT) ČP 6.4.2014 9. místo
  • Po stopách Praotce Čecha (bike) 12.4.2014 2. místo
  • Přespolní běh Cvikováčku 13.4.2014 2. místo
  • Aquatlon Jablonec n. N (AQT) ČP 19.4.2014 3. místo
  • Okruhy pod Jehlou 2.4.2014 7. místo (muži)
  • Bohemia maraton 1.5.2014 14. místo (muži)
  • Aquatlon Rychnov n. Kn. (AQT) ČP 4.5.2014 2. místo
  • City Triatlon Bratislava (TT) ČP 18.5.2014 DNF
  • 22. Ekol Superprestige (TT) ČP 24.5.2014 1. místo
  • Silvini X Duatlon 31.5.2014 2. místo
  • Specialized Extrém bike Most 7.6.2014 1. místo
  • XTERRA Ostrov ČP 14.6.2014 1. místo
  • ČEZ Triatlon Račice (TT) ČP 15.6.2014 4. místo
  • TNATURA CZECH – Přední Výtoň MČR,ČP 22.6.2014 1. místo
  • FOFR Cup 5.7.2014 3. místo (muži)
  • Po stopách FEMININ (silniční) 12.7.2014 1. místo
  • XTERRA Krušnoman 19.7.2014 2. místo
  • Varnsdorfský triatlon 20.7.2014 1. místo
  • Triatlon Mělník (TT) ČP 26.7.2014 3. místo
  • Velká cena E.ON Tábor (TT) ČP 3.8.2014 4. místo
  • AMEDIPRO XTERRA CZECH Prachatice ČP, SP 9.8.2014 1. místo
  • City Triatlon, Olympic Hopes Race (TT) EP, ČP 16.8.2014 8. v EP, 4. v ČP
  • Triatlon Sokolov (TT) ČP 30.8.2014 2. místo
  • Mácháčský pohodář 6.9.2014 1. místo
  • Auto Enge Triatlon 7.9.2014 1. místo
  • O pohár starosty města Česká Kamenice 20.9.2014 4. místo (muži)
  • Eleven Aquatlon Liberec (AQT) ČP 4.10.2014 2. místo
  • AMEDIPRO XTERRA TRAIL RUN Prachatice 8.11.2014 1. místo

PETR CMUNT

  • Novoroční Běh Doksy 1.1.2014 – 1.místo
  • Sprint o pohár města Nový Bor 15.2. – 2.místo
  • Jarní přespolní běh v Lounech 2.3. – 3.místo
  • Půlmaratón Mšeno-Velký Borek 16.3. – 1.místo
  • Klíčový běh 11.1. –  5. místo celkově
  • Král středohoří-Běh na Boreč – 22.3. – 3.místo celkově
  • Jarní běh sídlištěm západ Nový Bor – 23.3. – 1.místo
  • Jarní kros Sosnová – 29.3. – 1.místo
  • Podještědská hodinovka  Jablonné – 11.4. – 2.místo
  • Přespolní běh Cvikovem 13.4. – 1.místo
  • Běh Polevsko – 19.4. – 1.místo
  • Brnišťský půlmaratón -26.4. –  1.místo
  • Běh údolím samoty -1.5. – 1.místo
  • Radvanecký šajn-kap –  2.5.
  • Běh kamenickým Šenovem – 8.5. – 2.místo
  • Run fest Doksy – 10km 17.5. –  2.místo celkově
  • Run fest Doksy – Běh na Boso – 18.5.-  1.místo
  • Run-Czech Karlovy Vary 24.5. – 31.místo
  • X-duatlon Kytlice 31.5. – 1.místo
  • Run-Czech půlmaratón České Budějovice 6.6. – 51.místo
  • Hodinovka Česká Lípa 27.6 – 2.místo celkově
  •  Král středohoří-Terezínský Triatlon 28.6. – 2.místo
  • Fofr Cup Prysk 5.7. – 5.místo
  • Kokořínský triatlon 12.7. – 1.místo
  • Run-Tour Liberec  5 km 19.7. – 8.místo
  • Varnsdorfský triatlon 20.7. – 4.místo (štafety)
  • Král středohoří-Hoštěnický triatlon 26.7. – 1.místo
  • XC Střížák 30.7. – 2.místo
  • Kytlický minitriatlon 9.8. – 1.místo
  • DOKSYRACE Triatlon 10.8. – 2.místo (štafety)
  • Lužický kros 17.8. – 3.místo (celkově)
  • Svojkovský pohár Haven 17.8. – 4.místo
  • Mimoňský Triatlon 23.8. – 2.místo
  • Bike Babí Léto 30.8. – 3.místo
  • Duatlon Příbarm (short) 7.9. – 1.místo (celkově)
  • Král středohoří-Mtb Přestavlky 13.9. – 1.místo
  • Běh Cvikovem 14.9. – 1.místo
  • Král středohoří-X – Duatlon Poplze 20.9. – 1.místo
  • MTB Doksy Maraton 27.9. – 1.místo
  • Král středohoří-Milešovka(p) 28.9. – 1.místo (celkově)
  • Běh Úštěk  4.10. – 1.místo
  • Král středohoří-Opárno MTB 4.10. – 3.místo
  • Běh Doksy 11.10. – 2.místo
  • Běh okolo Lemberka 18.10. – 1.místo
  • Thomaslauf –Německo 25.10. – 1.místo
  • Půlmaratón-Sosnová 1.11. –  2.místo
  • Běh Žandov 9.11. – 1.místo
  • Král středohoří-Běh do vrchu 29.11. – 1.místo

ONDŘEJ OLŠAR

  • Klíčový běh 11.1. – 2. místo
  • Plavecké závody Neratovický pohár 18.1. – 1. místo
  • Běh Opárenským údolím 1.2. – 1. místo
  • Plavecké závody TJ Bižuterie Jablonec n. Nisou 23.3. – 5 x 1. místo, 1 x 2. místo
  • Jarní běh Nový Bor 23.3. – 1. místo
  • Jarní kros Sosnová 29.3. – 1. místo
  • Plavecké závody VC Ústí n. Labem 30.3. – 2. místo
  • Zbynský krpál 5.4. – 1. místo
  • Podještědská hodinovka 11.4. – 1. místo
  • MTB Po stopách Praotce Čecha 12.4. – 4. místo
  • Přesponí běh Cvikováčku 13.4 – 1. místo
  • Plavecké závody TJ Chemička Ústí n. Labem 19.-20.4. – 2. a 3. místo
  • Brnišťský půl-maraton 26.4. – 1. místo
  • Běh Údolím samoty 1.5. – 1. místo
  • Radvaneckej Šajn Kap 2.5. – 1. místo
  • Běh Kamenickým Šenovem 8.5. – 1. místo
  • Xterra Žluté lázně duatlon 24.5. – 1. místo
  • Silvini X Duatlon Kytlice 31.5. – 1. místo
  • Xterra Ostrov 14.6. – 2. místo
  • ČEZ Triatlon Račice, ČP 15.6. – 3. místo
  • Tour de Ralsko 17.5. – 1. místo
  • TNATURA CZECH – Přední Výtoň MČR,ČP 22.6 – 2. místo
  • Večerní běh Česká lípa 27.6. – 1. místo
  • Terezínský triatlon 28.6. – 1. místo
  • Sokolský triatlon 29.6. – 1. místo
  • Model Triatlon Opava, ČP 12.7. – 4. místo
  • Xterra Krušnoman Triatlon 19.7. – 1. místo
  • Pražský triatlon 20.7. – 1. místo
  • Triathlon Mělník, ČP 26.7. – 1. místo
  • Velká cena E.ON, Triatlon Tábor, ČP 3.8. – 5. místo
  • Triatlon Jablonec nad Nisou, ČP 9.8. – 3. místo
  • CTP Doksy Race, štafeta 10.8. -2. místo
  • City Triathlon (MČR), Olympic Hopes Race 16.8. – 2. místo (MČR), 5. místo ZON
  • Mimoňský triatlon 23.8. – 1. místo
  • SAMUEL XC triatlon 24.8. – 1. místo
  • Triatlon Sokolov, ČP 30.8. – 1. místo
  • Máchačský pohodář 6.9. – 2. místo
  • Auto Enge Triatlon Hrádek nad Nisou 7.9. – 2. místo
  • Běh Cvikovem 14.9. – 1. místo
  • Hraběcí X Duatlon Poplze 20.9. – 1. místo
  • Běh kolem Panské skály 28.9. – 1. místo
  • Eleven Aquatlon Liberec 4.10. – 1. místo
  • Běh-Červený okruh-Doksy 11.10. – 1- místo
  • Běh okolo Lemberka 18.10. – 1. místo
  •   Horolezecký Krosmaraton Sosnová 1.11. – 1. místo
  • Žandovská desítka 9.11. – 1. místo
  • Běh Boudeckou roklí 14.12. – 1. místo

KAMIL KREJNÝ

  • 1.1. Novoroční běh okolo Máchova jezera 8.místo
  • 11.1 Klíčový běh 17.místo
  • 18.1 Běh na Blaník 40.místo
  • 23.3 Jarní přespolní běh v Sosnové 19.místo
  • 11.4 Podještědská hodinovka 13.místo
  • 13.4 Přespolní běh Cvikováčku 12místo
  • 19.4 Polevský běh 18.místo
  • 26.4 Brnišťský půlmaratón 5.místo
  • 1.5 Běh Údolím samoty 11.místo
  • 2.5 Šajn kap „MTB“ 10.místo
  • 8.5 Běh Kamenickým Senovem 7.místo
  • 11.5 Bělská vteřina (silniční kolo-časovka) 87místo
  • 17.5 Mácháč running festival 25km 7.místo
  • 31.5 X Duatlon Kytlice 23.místo
  • 14.6 Hornettlon triatlon Hradčany 6.místo
  • 21.6 Kocourovský triatlon 4.místo
  • 28.6 Terezínský triatlon 26.místo
  • 29.6 Triatlon Lysá nad Labem 15.místo
  • 5.7 Fofr cup „MTB“ 29.místo
  • 12.7 Kokořínský triatlon 4.místo
  • 20.7 Varnsdorfský triatlon 16.místo
  • 26.7 Hoštěnický triatlon 8.místo
  • 2.8 Hamrman 1⁄2 IM 9.místo
  • 9.8 Kytlický minitriatlon 10.místo
  • 10.8 Doksyman 1⁄2 IM 11.místo
  • 17.8 Lužický kros 14.místo
  • 23.8 Mimoňský triatlon 20.místo
  • 24.8 Samuel triatlon 12.místo
  • 31.8 Triatlon Pardubice 31.místo
  • 14.9 Běh Cvikovem 4.místo
  • 20.9 Běh Lipovou alejí Zahrádky 3.místo
  • 28.9 Kriterium kolem Varhan 9.místo
  • 4.10 Sršáňův běh na Smrk 28.místo
  • 11.10 Červený okruh Doksy 15.místo
  • 18.10 Běh okolo Lemberka 6.místo
  • 1.11 Krosmaráton Sosnová 21km 12.místo
  • 9.11 Žandovská desítka 15.místo
  • 14.12 Běh Boudeckou roklí 7.místo

VAŠEK NOVOTNÝ

  • Triatlon Mělník OPEN 12. místo 57:29
  • Czechman Triatlon 293. místo 5:43:09
  • Triatlon Poděbrady 77. místo –.—
  • Triatlon Dřevěný muž 26. místo 1:18:12
  • X-terra Varnsdorf 53. místo 1:24:11
  • Hradecký půlmaraton 211. místo 1:35:46
  • Jizerská RUN 19.místo 46:01
  • Nymburská 10 84. místo 42:41
  • Běh do pohody 80. místo 43:57
  • Janovská 19 69. místo 1:36:41
  • Vasaloppet 3436. místo 6:37

 

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *